آدم ربایان یک شهروندگیلانغربی درکرمانشاه دستگیر شدند

نتیجه تصویری برای ادم ربایی

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری دو آدم‌ربا که اقدام به ربودن فردی در شهر گیلانغرب کرده بودند، خبر داد.

به گزارش نوای گیلانغرب به نقل از ایسنا  سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته(چهارشنبه) یک دستگاه خودروی پژو پارس با دو سرنشین جلوی یکی از شهروندان را گرفته و به زور اقدام به سوار کردن او می‌کنند.

وی افزود: به دنبال اطلاع پلیس از این اقدام، ماموران پلیس سریعا وارد عمل شده و نسبت به شناسایی آدم ربایان و مخفیگاه آنها اقدام می‌کنند.

امان‌اللهی تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در یکی از روستاهای ماهیدشت، ساعت ۳ صبح امروز با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرکننده نسبت به دستگیری هر دو نفر و آزادی شخص ربایش شده اقدام شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، یک قبضه سلاح نیز کشف شد. متهمان در بازجویی‌های مقدماتی علت این کار خود را اختلافات شخصی عنوان کردند.

امان اللهی از ادامه تحقیقات در این خصوص خبر داد و گفت: پلیس قاطعانه با ناامن کنندگان جامعه و آنهایی که دست به چنین اقداماتی می زنند، برخورد خواهد کرد.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

یک دیدگاه برای “آدم ربایان یک شهروندگیلانغربی درکرمانشاه دستگیر شدند”

  1. گیلانی می‌گه:

    با سلام متاسفانه گیلانغرب ناامن شده خواشمند است توسط مدیریت محترم از فرماندهی انتظامی شهرستان پیگیری شود علت این همه سرق ماشین – آدم ربایی و دزدی و فساد در این شهر چیست

پاسخی بگذارید


+ دو = 4

آمارگیر وبلاگ