آرمان‌های شهدا را هميشه بايد الگو و سرمشق خود قرار دهيم

IMG09264241

نکوکاريان ، بابيان اينکه آرمان هاي شهدا را هميشه بايد الگو و سرمشق خود قرار دهيم ، گفت: وظيفه همه ما انتقال فرهنگ ايثار و شهادت به جوانان کشور و صيانت از دستاورد هاي انقلاب و آرمان هاي شهدا است.

به گزارش نوای گیلانغرب همايون نکوکاريان با اشاره به اينکه روز شهيد روز گرامي داشت ارزش ها و ايثاگري شهيدان است ، گفت:خدمت به خانواده شهدا و ايثارگر علاوه بر وظيفه و تکليف همه، مايه تقويت روحيه و عامل موفقيت مسئولان است.

رييس بنياد شهيد و امور ايثاگران گيلانغرب،با بيان اينکه امروز امنيت و آسايش و راحتي ما مديون قطره قطره خون شهداي والامقام و خانواده شهدا مي باشد ،افزود: مردمي سازي فرهنگ ايثار و شهادت يکي ديگر از برنامه ها و راهکارهاي بنياد شهيد در پي توسعه و نهادينه سازي اين امر در بين آحاد مردم است .

وي خاطر نشان کرد: نصب تمثال شهدا در سطح شهر و روستاهاي شهرستان، تقدير از کارکنان شاهد و ايثارگر نهادها و ارگان ها ، برگزاري مراسم بزرگداشت روز شهيد ، ديدار و سرکشي از خانواده شهدا، عطر افشاني مزار شهدا ، برپايي ميز خدمت در بيناد شهيد شهرستان و نماز جمعه ، غبار روبي مزار شهدا ،برگزاري مسابقات فرهنگي هنري، تجليل از خانواده شهدا،گرامي داشت ياد شهدا و فرمانده شهيد جبهه هاي گيلان غرب سردار شهيد شهريار قلي پور در محل يادمان شهداي گمنام با همکاراي سازمان هاي متولي امور شهدا از شاخص ترين برنامه هاي روز شهيد در شهرستان مقاوم گيلانغرب است.

نکوکاريان ، تصريح کرد: احيا، حفظ و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت طلبي، زنده نگه داشتن ياد شهيدان و حفظ آثار آنان، تجليل و تکريم از خانواده هاي معظم شهيدان، خوداتکايي و قانونمند کردن ارايه خدمات به آنان و بسيج امکانات نظام به منظور پراکندن عطر ملکوتي شهادت در جامعه، از محور فعاليت هاي اين نهاد است.

رييس بنياد شهيد و امور ايثاگران گيلانغرب، اظهار کرد: امروز که همه دنياي غرب با ايران و انقلاب ما در يک سـنگر به مقابله برخاسته اند، تکليف يادگاران دفاع مقدس و همه ما سـنگين تر از گذشـته است/ منبع شبستان

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


8 − یک =

آمارگیر وبلاگ