برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گیلانغرب

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گیلانغرب درششمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان گفت: شوراهای آموزش و پرورش تاکنون نقش بسیار موثر و مفیدی در نظام تعلیم و تربیت داشته اند.

به گزارش نوای گیلانغرب به نقل از روابط عمی اداره آموزش وپرورش ،عطاء اله پرویز مدیرآموزش وپرورش شهرستان در جلسه شورای آموزش و پرورش که درغیاب فرماندار ریاست جلسه را برعهده داشت، اظهار کرد: ۲۴ تا ۳۰ دی ماه به عنوان هفته شوراهای آموزش و پرورش نامگذاری شداست وازسال ۷۲ که تاریخ تشکیل شوراها می باشدهمچنان با فعالیت خود درجهت رفع مشکلات آموزشی وپرورشی نقش آفرینی کرده است.

وی افزود: آموزش و پرورش دستگاه بزرگی است که وسعت کار آن علاوه بر فعالیت های اجرایی خود در ارتباطات اجتماعی با دیگر دستگاه ها مشخص می شود.

 پرویز تصریح کرد: شوراهای آموزش و پرورش امورات کلیدی آموزش و پرورش را پیگیری می کنند و بزرگ ترین و مهم ترین نهاد تصمیم گیری محلی برای آموزش و پرورش است.

 وی بیان کرد: شوراهای آموزش و پرورش تاکنون نقش بسیار موثر و مفیدی در نظام تعلیم و تربیت داشته و در شهرستان گیلانغرب نیز این شوراها از ابتدا شکل گرفته و توانسته است بامصوبات متعددی برنامه های مورد نظر را دنبال کند.

 مدیرآموزش وپرورش شهرستان گیلانغرب اظهار کرد: امیدواریم با توجه به دید ویژه فرماندار به مسائل آموزش و پرورش، با همکاری و همفکری با این نهاد بتوانیم رو به جلو حرکت کنیم.

 وی افزود: بعداززلزله سال ۹۶ تاکنون پنج مدرسه باهمت خیرین  درشهرستان ساخته شده است ومدارس دیگری هم درحال احداث می باشد.

 

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


− یک = 1

آمارگیر وبلاگ