برگزاری جلسه طرح بسته تحولی مدرسه خوانا در گیلانغرب

photo_2022-01-02_19-46-04

جلسه تبیین بسته تحولی خوانا با حضور  معاونت آموزشی اداره  آموزش و پرورش گیلانغرب برگزارشد

نوای گیلانغرب :جلسه تبیین بسته تحولی خوانا با حضور  معاونت آموزشی اداره  آموزش و پرورش  و مدیران مجری طرح، در روزشنبه تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۲در دفتر معاونت آموزشی برگزار گردید.

دراین جلسه خانم رشیدپور ضمن تبیین و تشریح بسته تحولی خوانا شامل مهارتهای چهارگانه زبانی (خواندن،نوشتن،گوش دادن، صحبت کردن و آداب و مهارتهای زندگی ) اساس و پایه آموزش و پرورش به ویژه در دوره ابتدایی را تشکیل می دهد.

رشیدپور اظهار داشت، در این دو سال اخیر با شیوع ویروس کرونا که به تعطیلی مدارس و ادامه تحصیل در فضای مجازی منجر شد، ضربه مهلکی به زیرساختهای آموزشی خصوصا مهارتهای زندگی که باید از دوران ابتدایی شروع شود، وارد کرد، هدف اصلی بسته تحولی خوانا بهبود و ارتقای کیفیت خواندن، نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن و مهارتهای زندگی است.در این طرح کتاب کمک آموزشی خاصی مد نظر نیست و بسته تحولی همان کتابهای درسی موجود است که با تداوم تکالیف مهارت محور بتوان دانش آموز را با توجه به پایه تحصیلی خود به آن مهارت دست پیدا کنند.
در ادامه جلسه کارشناس آموزش ابتدایی و مدیران مجری طرح، ضمن ارائه گزارش عملکرد خود در مدارس نظرات و پیشنهادات خود بیان داشتند

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


+ 7 = ده

آمارگیر وبلاگ