بهترین ساخته تاریخ آئودی (+عکس)

این شاهکار تکنولوژیک با کاکپیک مجازی آئودی و ابزارهای نمایشی دیجیتال پرستیژ مجموعه را بالا می‌برد.

در دهه ۱۹۸۰ آئودی مسابقات رالی را متحول کرد.  در ده‌ سال اول ۲۰۰۰ خودروی برجسته R8 منتخب ابرقهرمان فیلم‌های جهان قرار گرفت و اخیرا، برند آلمانی به یک پیشرو در تولید خودروهای قابل اعتماد تبدیل شده و فوق العاده‌هایی مانند Q5، Q7 و RS7 را یکی پس از دیگری به جاده‌ها می‌فرستد.

بهترین ساخته تاریخ آئودی

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “بیزینیس اینسایدر “، از پائیز گذشته با کاهش تولید سدان ترونیک S در مدل جدید A4 روبه‌رو هستیم. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان آخرین ساخته از نسل پنجم A4 بسیار تاثیرگذار ظاهر شده است و می‌تواند بهترین ساخته کمپانی حلقه‌‌ها به شمار آید.

اگرچه این خودرو بسیار خوب است، اماA4 های جدید نمی‌توانند یادآور احساسات و خاطرات مدل R8 باشند. این خودروها حتی قدرت عملکردی RS7 را نیز ندارند. سدان لوکس کامپکت، حتی به شجره‌نامه کواترویی اجدادش نمی‌نازد. (کواترو سیستم‌ چهارچرخ محرک آئودی است که می‌تواند آن را سردمدار تکنولوژی چهارچرخ محرک نامید). نسخه‌های A4 مدت‌ها به عنوان برتران مسابقات اتومبیل‌رانی تورینگ در اروپا و انگلیس مطرح بودند. اما A4 برای ورود به لیست مشتریان نیاز به بهره‌وری بیشتر و جذابیت‌ دارد.

یک سدان آئودی با قیمت رقابتی ۳۴ هزار ۹۰۰ دلار شروع شده و در نسخه‌های پرگزینه‌تر به بیش از ۵۴ هزار دلار نیز می‌رسد.

به مدت ۲ دهه A4 پاسخ تمامی سوالات مطرح می‌شد. این خودرو برگ برنده آئودی برای مقابله با فاتحان سری ۳ بی‌ام‌و و مرسدس بنز کلاس C بود. اگرچه نسل چهارم A4 به خوبی به شرکت حلقه‌های در هم رفته خدمت کرد، اما پس از ۸ سال نیاز به ارتقاء این خودرو به خوبی حس می‌شد.

بهترین ساخته تاریخ آئودی

تاریخی شدن نسل چهارم A4  باعث ارائه نسل پنجم این خودروها در مدل ۲۰۱۷ شد.

بهترین ساخته تاریخ آئودی

A4 های جدید روی پلت‌فرم‌های جدید و پرطرفدار MLB Evo گروه صنعتی فولکس‌واگن ساخته خواهد شد و به عنوان پایه جدید این   Q7 و بنتلی بنتایاگا نیز شناخته خواهد شد.

بهترین ساخته تاریخ آئودی

سبک هوشمند و شیک A4 قابل درک است. این خودرو به آخرین زبان متحول شده و مدرن طراحی آئودی برای تشخیص این برند در سال‌های اخیر مجهز است.

بهترین ساخته تاریخ آئودیhttps://asriran.com/files/fa/news/1396/2/20/698623_417.jpg

در نمای جلو پنجره ۶ ضلعی بزرگتر شده و شکوه بیشتری می‌یابد تا اثر برجسته‌تری در دید مخاطب پیدا شود. برجستگی این اثر با چراغ‌های زنون و LED روزتاب بیشتر می‌شود.

بهترین ساخته تاریخ آئودی

نمای عقب خودرو نیز با چراغ‌های LED و دو اگزوز در دو طرف سپر زیرین زیباتر شده است.

بهترین ساخته تاریخ آئودیhttps://asriran.com/files/fa/news/1396/2/20/698623_417.jpg

در حالیکه ممکن است اجرای نمای A4 با لقب “مهار سخاوتمندانه مراحل اجرایی” توصیف شود، دنیای درونی خودرو یک شاهکار تکنولوژیک است.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


+ 1 = چهار

آمارگیر وبلاگ