تردد در برخی محورهای کرمانشاه با زنجیرچرخ امکان پذیر است

n83160461-72761688

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به بارش باران و برف در اغلب محورهای کرمانشاه، تردد در برخی از آن ها نظیر پاوه و روانسر تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش نوای گیلانغرب  سرهنگ «محمد حیدری» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ساعات اولیه بامداد امروز (۱۶ دی) شاهد بارش باران و برف در اغلب محورهای استان بودیم که همین امر باعث لغزنده شدن جاده ها و محورهای مواصلاتی شده است.
وی ادامه داد: از صبح امروز در محورهای پاوه، روانسر، جوانرود و سنقروکلیایی و همچنین گردنه های پلنگانه، سریاس، خسروآباد و سه راهی شهدا شاهد بارش برف هستیم.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: البته بارش برف در محورهای پاوه و روانسر از شدت بیشتری برخوردار بوده و تردد بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه از صبح امروز بسیاری رانندگان به خاطر همراه نداشتن زنجیر چرخ امکان تردد پیدا نکردند، از افرادی که قصد دارند در این محورها حرکت کنند خواست تا حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
وی گفت: طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان بارش ها به تناوب تا عصر فردا در نقاط مختلف استان ادامه خواهد داشت.
سرهنگ حیدری همچنین از رانندگان خواست در این مدت ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری، نسبت به رفع نقص خودروی خود و اطمینان از سالم بودن لاستیک و بخاری خودروی خود اقدام کنند.
رئیس پلیس راه کرمانشاه همچنین از رانندگان وسایل نقلیه سنگین نظیر کامیون ها و مینی بوس ها خواست تا از روشن کردن پیک نیکی در داخل خودرو خودداری کنند چرا که این کار تاثیر منفی در سطح هوشیاری راننده دارد و احتمال تصادف را بسیار افزایش می دهد.
وی در پایان گفت: رانندگان همچنین نسبت به رعایت فاصله طولی مناسب با دیگر خودروها و سرعت مطمئنه خودروی خود اهتمام لازم را داشته باشند. ایرنا

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


هشت + = 12

آمارگیر وبلاگ