جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گیلان‌غرب برگزارشد

9

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گیلان‌غرب به ریاست مهندس محمدی فرماندار واعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش نوای گیلانغرب فرماندار گیلانغرب ضمن تبریک روز دختر و ولادت حضرت مصومه (س) و هفته کرامت با اشاره به  آیات قرآن و روایات مطالبی در باب اهمیت و جایگاه فریضه الهی نماز بر توسعه و ترویج این واجب الهی تاکید کردند .
در ادامه جلسه دبیر شورای اقامه نماز در خصوص پیگیری و انجام مصوبات جلسه قبل توضیحاتی ارائه و نیز گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته نماز در سطح شهرستان را به سمع و نظر حاضرین رساندند .
پس از آن حجت الاسلام والمسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از فرماندار و اعضای شورای اقامه نماز، کسب رتبه اول فعالیتهای اقامه نماز شهرستان گیلانغرب در بین شهرستانهای استان را به محمدی فرماندار ، امام جمعه و اعضای شورا و مسئولین و مردم تبریک گفته و برای آنها موفقیت بیشتر را آرزو داشتند .
مولوی با بیان وتشریح راههای توسعه و تعمیق فرهنگ نماز با استناد به فرمایشان مقام معظم رهبری به اجلاسهای نماز خصوصا اجلاس سیزدهم بر تلاش بیشتر در ترویج این واجب الهی تاکید نمود .
در پایان جلسه از تلاش دبیر شورای اقامه نماز شهرستان تجلیل بعمل آمد

مطالب مرتبط

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گیلانغرب برگزارشد

نوای گیلانغرب :جلسه شورای اقامه نمازباموضوع بررسی...

نظرات

پاسخی بگذارید


+ دو = 10

آمارگیر وبلاگ