جلسه نقد کتاب در گیلانغرب برگزارشد

photo_2020-08-15_14-47-59جلسه نقد کتاب در روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۲۱ با حضور نویسندگان،فرهیختگان و با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

 به گزارش نوای گیلانغرب به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کیوان پیشقدم ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، ضمن بیان اینکه کتاب از جایگاه والایی برخوردار است گفت:ترویج فرهنگ مطالعه یک وظیفه همگانی است . ایشان با اشاره به فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان گفت:باید کودکان و نوجوانان را به شرکت در برنامه های فرهنگی کتابخانه تشویق کرد و فرهنگ نقد را درمیان جوانان گسترش داد . سپس با اشاره به این مطلب که برگزاری جلسه نقد کتاب موجب ترویج فرهنگ کتابخوانی می شود اظهار داشت ؛ برای برگزاری چنین دوره هایی می توان برنامه های مدونی طراحی و اجرا نمود و همچنین دوره های آموزشی برگزار کرد.
در ادامه؛فرحناز برکاتی ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز با اشاره به این مطلب که جلسات نقد و رونمایی کتاب موجب توسعه کتاب و فرهنگ کتابخوانی می شود ، اظهار داشت؛ برگزاری چنین دوده هایی در اولویت کاری اداره کتابخانه های عمومی است.
درپایان،اعضای انجمن های ادبی،نویسندگان و فرهیختگان حاضر در جلسه هرکدام به ایراد سخن و ابراز نظر خود در خصوص برگزاری چنین جلساتی پرداخته و ازاجرای این امر ابراز خرسندی نمودند.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


+ 1 = پنج

آمارگیر وبلاگ