دیدار استاندار جدید کرمانشاه با معاون اول رئیس جمهور

900

هوشنگ بازوند استاندار جدید کرمانشاه عصر روز گذشته (چهارشنبه ۵ مهر) در دیدار با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گزارشی از توانمندی ها، چالش‌ها و انتظارات مردم استان را ارائه کرد.

به گزارش نوای گیلانغرب در این دیدار که روز گذشته انجام شد استاندار جدید کرمانشاه  گزارشی از وضعیت بیکاری و راهکارهای کاهش آن از جمله بهبود فضای کسب و کار، تقویت حضور بخش‌های خصوصی بزرگ و فعال و هلدینگ‌های سرمایه گذاری دولتی و خصوصی، تلاش برای ارتقای بهره مندی استان از خطوط اعتباری بین المللی و فاینانس، برنامه‌های ویژه برای بهره مندی بیشتر کرمانشاه از تسهیلات صندوق توسعه ملی، افزایش بهره مندی از تسهیلات بانک‌های داخلی با هدف کم شدن مشکلات واحدهای تولیدی و… در کنار تلاش بلندمدت برای بهبود اختصاص و جذب اعتبارات دولتی با بهره مندی از همه ظرفیت‌های موجود استان را مطرح کرد.

بازوند همچنین آخرین وضعیت دستاورد‌ها و نیازهای استان در امور زیرساختی از جمله حمل و نقل ریلی، زمینی و هوایی، وضع موجود و برنامه پیش روی پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در شهرستانهای استان بویژه پروژه‌های عمران شهری مرکز استان و دیگر شهر‌ها و اوضاع چالش زای حاشیه نشینی و چگونگی ورود کارشناسی به این حوزه را عنوان کرد.

استاندار کرمانشاه در این دیدار گفت  برنامه‌های خود را برای کار در استان به محض حضور در جمع مردم شریف کرمانشاه آغاز کرده و حرکت در مسیر خواست و مطالبات مردم را نیازمند همگرایی و همراهی همه مراجع و مجامع اثرگذار استان دانست و برای تقویت این فضا در دوره جدید اعلام آمادگی کرد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری نیز در این دیدار از برنامه‌های توسعه‌ای استاندار برای کمتر شدن مشکلات و موانع موجود استان حمایت کرد.

بازوند که پیش از این استاندار لرستان بود روز یکشنبه هفته جاری از سوی هیات دولت به عنوان استاندار کرمانشاه منصوب شد.

پیش از بازوند مسئولیت استانداری کرمانشاه به مدت ۲ سال بر عهده اسداله رازانی بود.منبع /خبرگزاری صدا وسیما

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


چهار − 3 =

آمارگیر وبلاگ