سد گیلانغرب پایگاه تمرینات تیم های قایقرانی کرمانشاه درزمستان

رییس هیات قایقرانی کرمانشاه از اعزام بانوی قایقران کرمانشاهی به اردوی اسپانیا خبر داد و گفت: نازنین رحمانی روز شنبه به همراه تیم ملی روئینگ عازم این کشور شد.محمد سهراب بیگ’ ، اظهار کرد: تیم ملی روئینگ بانوان کشورمان با چهار ورزشکار به منظور برپایی یک اردوی دو ماهه راهی اسپانیا شده است که نازنین رحمانی نیز در این اردو حضور دارد.

وی ادامه داد: رحمانی جزو قایقرانان اصلی تیم ملی روئینگ است و خود را برای حضور موفق در رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۱۶ برزیل آماده می کند.

سهراب بیگ ادامه داد: رحمانی آینده بسیار درخشانی دارد و قطعا با کمی تمرین و ممارست بیشتر می تواند سهمیه المپیک را کسب و افتخار بزرگی برای جامعه ورزشی استان و رشته قایقرانی کسب کند.

وی یادآور شد: مسابقات انتخابی المپیک روئینگ شهریورماه و اواخر سال آینده به صورت جهانی و آسیایی برگزار می شود.

رییس هیات قایقرانی کرمانشاه در ادامه، به حضور رییس فدراسیون قایقرانی در استان اشاره کرد و گفت: امینی امروز در سفری یک روزه از سد شهدای سنقروکلیایی بازدید و از شرایط موجود قایقرانی استان ابراز رضایت کرد.

سهراب بیگ ادامه داد: وی در این بازدید برای تجهیز سد شهدا به امکانات مورد نیاز قایقرانی قول مساعد داد و مقرر شد این سد به یکی از پایگاه های قهرمانی فدراسیون برای برگزاری اردوی تیم های مختلف قایقرانی کشورمان در فصل تابستان انتخاب شود.

وی گفت: همچنین در دیداری که آقای امینی از سد گیلانغرب داشت، از تمایل فدراسیون برای انتخاب این شهرستان به عنوان یکی از پایگاه های زمستانه خبر داد.

منبع/ایرنا

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


3 + = یازده

آمارگیر وبلاگ