سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گیلانغرب منصوب شد

photo_2021-01-04_12-02-37

طی حکمی ازسوی دکتر محمود رضا مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه «سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب» منصوب شد.

 نوای گیلانغرب :به گزارش نوای گیلانغرب به نقل ازدانشگاه کرمانشاه براساس این حکم دکتر دکتر فریدون نوری به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب منصوب و اززحمات و تلاش های دکتر شاپور جهانی طی لوحی در زمان تصدی این سمت تقدیر و تشکر شد.

دکتر نوری متولد ۱۳۴۶ و فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۷۶ می باشد.از سوابق مدیریتی وی  می توان به معاون درمان و رئیس بیمارستان شبکه های بهداشت و درمان کنگاور و صحنه ، معاون مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه ، رئیس شبکه بهداشت ودرمان روانسر و مدیر بیمارستان فارابی اشاره کرد.

گفتنی است پیشتر مسئولیت فوق را دکتر شاپور جهانی عهده دار بوده است که رئیس دانشگاه طی لوحی به شرح ذیل از وی تقدیر کرد.

جناب آقای دکتر شاپور جهانی

خدمت درعرصه ارزشمند سلامت و مراکز دانشگاهی نعمت گرانقدر پروردگار است که به برخی از بندگان خود عطا می فرمایند . امیدوارم خداوند بزرگ توفیق بهره مندی از این بازه زمانی را به بهترین شکل ممکن در جهت رضایت خالق و خرسندی مخلوق به همه ما ارزانی دارد.

بدینوسیله برخود لازم می دانم از تمامی تلاشهای بی شائبه و صادقانه جنابعالی در مدت تصدی ریاست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گیلانغرب با تشویق کتبی درج در پرونده پرسنلی تقدیر نموده و امیدوارم همواره موفق ومؤید باشی

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


− چهار = 3

آمارگیر وبلاگ