صدور کارت حکمت برای خانواده‌های شهدا،… ورزمندگان

نوای گیلانغرب:داوود کاظمی گفت: همه ساله احکام حقوقی جدیدی برای خانواده‌های شهدا صادر می‌شود و شهدا همانند کارکنان نیروهای مسلح حقوق و مزایا دریافت می‌کنند.

رئیس سازمان ایثارگران نزاجا ادامه داد: جانبازان مستمری بگیر نیز برابر با ماده ۳۸ قانون جامع خدمات همانند دیگر کارکنان نیروهای مسلح باید حقوق بگیرند.

وی با اشاره به حقوق بازنشستگان اظهار کرد: پاداش افراد برابر قانون به میزان ۳۰ ماه آخر خدمت است و حقوق و مزایای شهدا و جانبازان نیز با توجه به مدارک تحصیلی، شغلی و سنوات خدمت تعیین می‌شود.

کاظمی با اشاره به آمار ۲۴۰ هزار نفری ایثارگران کشور، عنوان کرد: حدود ۴۶ هزار نفر از این تعداد شهدای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی با بیان این که جنگ با مستکبرین هنوز پایان نیافته است،افزود: در حال حاضر دشمن با شکلی جدید از جنگ و نبرد و در قالب جنگ نرم به میدان آمده است، بنابراین باید ملت ایران با بصیرت تمام و با پیروی از رهبری برای صیانت از آرمان‌های امام خمینی تلاش کنند.

کاظمی یکی از خواسته‌های خانواده‌های شهدا و رزمندگان را دریافت کارت حکمت اعلام کرد و گفت: این کارت جهت خرید از فروشگاه اتکا صادر می‌شود، امیداریم تمامی خانواده‌های شهدا، رزمندگان و .. بتوانند از این کارت استفاده کنند.

وی در خصوص خانواده‌هایی که مشکلاتی در زمینه پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره شده دارند، اظهار کرد: برابر با قانون جدید مرخصی ذخیره شده بخش عمده‌ای از پاداش پایان خدمت است که تنها مشکل ارتش نبوده و دیگر ارگان‌ها نیز درگیر این مسئله هستند و در حال حاضر تنها مشکل مالی بنیاد مسکن مانع ارائه خدمات است.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

2 دیدگاه برای “صدور کارت حکمت برای خانواده‌های شهدا،… ورزمندگان”

  1. ناشناس می‌گه:

    امیدوارم کارت حکمت فقط مربوط به عده ای از فرزندان شهدا نباشه مثل حق بازنشستگی شهید که به بعضی از فرزندان شهید دادندکه بین فرزندان شهید اختلاف افتاد.چرا فرزندان شهیدی که قبل از شهادت پدرشان ازدواج کردند از بیشتر مزایای شهید محرومند لطفا” چرا در این قانون تجدید نظر نمی شود

  2. ناشناس می‌گه:

    ايا اين کارت حکمت شامل جانبازان نيز ميشود لطفا جواب بدين

پاسخی بگذارید


8 + = ده

آمارگیر وبلاگ