فرماندار: پیگیر ثبت روز ملی گیلانغرب در تقویم رسمی کشور هستیم

WYwvmjKYEbrk

نوای گیلانغرب :به گزارش نوای گیلانغرب به نقل از ایرنافرماندار گیلانغرب با اشاره به سالگرد هفته دفاع مقدس و مقاومت به يادماندني مردم غيور شهرستان گيلانغرب، افزود: گردآوري مستندات لازم در رابطه با چهارم مهر به منظور ارائه به مرکز در حال انجام است که در ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان نيز توسط استاندار کرمانشاه بر تحقق اين خواسته به عنوان مطالبه به حق مردم دومين شهر مقاوم کشور تاکيد شد.

وي با قدرداني از رشادت‌هاي مردم گيلانغرب در هشت سال دفاع مقدس، از اجراي ده‌ها برنامه فرهنگي به مناسبت ايام هفته دفاع مقدس در اين شهرستان خبر داد و گفت: امروز همه وظيفه داريم پاسدار روزهاي حماسه و ايثار و ارزش‌هاي ماندگار آن ايام گرانبها باشيم.

نماينده عالي دولت در گيلانغرب اضافه کرد: نواختن زنگ مقاومت، تجليل و نکوداشت پيشکسوتان عرصه دفاع مقدس، ديدار با خانواده‌هاي معظم شهدا و ايثارگران دفاع مقدس، برگزاري يادواره‌هاي شهدا، برپايي ايستگاه‌هاي پذيرايي مردمي، نمايشگاه ادوات نظامي و دفاع مقدس از برنامه‌هاي گراميداشت هفته دفاع مقدس در گيلانغرب است.

محموديان افزود: گراميداشت چهارم مهرماه روز مقاومت مردم گيلانغرب با اجتماع چهار هزار نفري با حضور مسئولان کشوري و لشگري و ايراد سخنراني توسط يکي از مسئولان ارشد کشور از ديگر برنامه‌هاي شهرستان براي بزرگداشت هفته دفاع مقدس است.

مردم غيور شهرستان گيلانغرب در روز چهارم مهرماه  در ورودي شهر گيلانغرب توانستند ارتش بعث عراق را وادار به شکست کنند وتا کیلومترها مزدوران بعثی را به عقب برانند

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


9 − یک =

آمارگیر وبلاگ