مبلغ اقساط طرح ملی مسکن اعلام شد /چه کسانی حذف می شوند؟

طرح-ملی-مسکن

به گزارش نوای گیلانغرب به نقل از ضا نگهبان مديرکل راه و شهرسازي استان تهران با بيان اين‌که کساني که فاقد شرايط ثبت‌نام هستند در ثبت‌نام طرح ملي مسکن شرکت نکنند، اظهار کرد: افرادي که صاحب زمين يا واحد مسکوني از سال ?? بوده‌اند يا از سال ?? تا کنون از امکانات نهادهاي عمومي غيردولتي مثل واحد مسکوني، زمين و تسهيلات يارانه‌اي استفاده کرده‌اند به اصطلاح فرم «ج» شان قرمز است، در ثبت‌نام اقدام ملي مسکن توسط سامانه حذف مي‌شوند.

وي ادامه داد: با ورود اين افراد به سامانه تنها ترافيک ثبت‌نام بيشتر شده و حقوق همشهريان خود را نقض مي‌کنند پس اکيدا به اين افراد توصيه مي‌کنيم که در ثبت‌نام شرکت نکنند.

وي همچنين از کساني که توانايي پرداخت اقساط تسهيلات وام بانکي با سود ??درصد را در طرح مذکور ندارند خواست به عنوان دومين گروه به سايت مراجعه نکنند.

مديرکل راه و شهرسازي استان تهران گفت: مورد بعدي کساني هستند که سابقه ? سال سکونت در شهر مورد تقاضا را ندارند، چون در مرحله بعدي پالايش حذف مي شوند پس اين گروه هم نبايد براي ثبت نام اقدام کنند.

قرار است در طرح ملي مسکن وام‌هايي بين ?? تا ??? ميليون تومان با سود ?? درصد به متقاضيان پرداخت شود. بر اين اساس متقاضي در يک بازه ??ساله بايد اقساط اين وام را بازپرداخت کند در روش ساده و پلکاني بايد سودي بين ??? تا ??? ميليون تومان به بانک عامل پرداخت کند.

در بازپرداخت به‌روش ساده وام‌گيرنده ماهانه براي تسهيلات ??? ميليون توماني بايد يک ميليون و ??? هزار و ??? تومان قسط پرداخت کند. کل بازپرداخت در اين روش ??? ميليون و ??? هزار و ??? تومان خواهد بود. متقاضي در انتهاي سال دوازدهم ??? ميليون و ??? هزار تومان براي اين وام سود پرداخت مي‌کند.

در روش پلکاني رقم اقساط از يک ميليون و ??? هزار تومان آغاز شده و به ? ميليون و ??? هزار تومان در سال ?? افزايش مي‌يابد. کل بازپرداخت در ماه دوازدهم سال ?? بالغ بر ??? ميليون و ??? هزار تومان و سود آن ??? ميليون و ??? هزار تومان است.

براي وام ?? ميليون توماني نيز متقاضي بيش از ??? ميليون تومان سود به‌روش ساده با اقساط ماهانه يک ميليون و ??? هزار تومان پرداخت مي‌کند.در روش پلکاني براي وام ?? ميليون توماني، قسط ماهانه از يک ميليون و ??? هزار تومان آغاز شده و به يک ميليون و ??? هزار تومان در سال دوازدهم ختم مي‌شود. ميزان سود در اين روش حدود ??? ميليون تومان است.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


7 − یک =

آمارگیر وبلاگ