مشارکت مردم گيلانغرب در رعايت دستورالعمل ها قابل تقدير است

3617426

مديرکل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري کرمانشاه گفت: مشارکت مردم گيلانغرب در رعايت دستورالعمل‌ها قابل تقدير است.
نوای گیلانغرب :فريبرز نجفي مهر بعد از ظهر امروز طي بازديد از شهر گيلانغرب و بررسي چگونگي رعايت دستورالعمل‌ها، محدودسازي برخي مشاغل، کنترل ورود و خروج شهر به منظور ممانعت از تردد خودروهاي غيربومي و سرکشي از خانه‌هاي بهداشت روستايي، اظهار کرد: مشارکت مردم گيلانغرب در رعايت دستورالعمل‌ها قابل تقدير است.
وي با اشاره به اجراي طرح مديريت هوشمند اعمال محدوديت‌ها در شهرستان گيلانغرب، افزود: تلاش سازمان‌هاي مردم نهاد براي آموزش، فرهنگ سازي و حمايت‌هاي معيشتي از اقشار آسيب پذير در مناطق حاشيه نشين ستودني است و به خوبي مي‌توان اين موارد را در مناطق آسيب‌پذير و محروم استان ديد.
مديرکل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري کرمانشاه با قدرداني و ارزشمند خواندن انسجام و تعامل ادارات شهرستان گيلانغرب و همکاري مردم فهيم اين شهرستان در اعمال محدوديت‌ها، تصريح کرد: پايين آمدن تعداد بستري‌هاي کرونا را نشان دهنده رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي و فاصله گذاري اجتماعي توسط شهروندان و همراهي آنها با مسؤولين بوده و اين اقدام قابل تقدير است.
وي در ادامه مشارکت مردم استان به ويژه کسبه و صنوف مختلف در رعايت محدوديت‌هاي ابلاغي را برجسته‌ترين دليل کاهش افراد مبتلا و فوتي کرونايي در استان دانست و از اين همراهي تشکر کرد.

800000000000000000

منبع / خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


− دو = 1

آمارگیر وبلاگ