نامه شهروند سوماری به فلاحت پیشه ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی

نوای گیلانغرب :جناب آقای فلاحت پیشه رئیس محترم کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی سلام علیکم
ضمن تبریک انتصاب حضرتعالی به ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و آرزوی توفیق و سربلندی برای شما در این پست جدید با توجه به اینکه نیک می دانیم شما برادر عزیز از توده مردم محروم و مرز نشین استان کرمانشاه هستید و در ادوار گذشته بعنوان وکیل مردم در مجلس شرف حضور داشته اید؛ حال مردم سومار و نفتشهر از حضرتعالی انتظاراتی معمولی و بجا دارند و امیدوارند؛ شما سرور گرامی به خواسته ها و مطالبات آنها گوش داده و پیگیر اجرای این مطالبات باشید. اهم خواسته ها به شرح ذیل ذکر گردیده اند؛ امید و انتظار هرچه سر یعتر عملیاتی شدن آنها را دارند. .
​​درخواست های ” مردم سومار و نفت شهر
“از رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی.

 مرزهای غنی و نفت خیز،سومار و نفت شهر بعنوان یک مطالبه منطقه ای، استانی و کشوری تبدیل شده است و امیدواریم این انتظار به حق مردمی در اربعین امسال به سرانجام نهایی برسد.

 از جناب آقای فلاحت پیشه رئیس محترم کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی انتظار داریم باتوجه به اینکه مسئولان بستر مناسب از طریق بازارچه ی مرزی سومار را فراهم کرده اند، تمام توان خود را برای رایزنی با مسئولان کشوری و مسئولان محلی و مرکزی دولت عراق درخصوص رفع مشکلات مرز سومار و نفت شهربکار گیرد.

 سومار و نفت شهر در ابعاد مختلف برای کشور و استان کرمانشاه دارای منفعت بوده و است.

باتوجه به اینکه جناب آقای فلاحت پیشه نماینده استان کرمانشاه و از بطن مردم این خطه می باشد، باید عرض کنیم که در موضوع نفت و گاز نفت شهر حرف برای گفتن دارد،و سالانه نفت قابل توجهی از چاه های آن استحصال می گردد؛بحق است مطالبات مردم سومار و نفت شهر در این حوزه دیده شود و در موضوع اشتغال و بودجه های نفتی به این دو منطقه محروم و باز سازی نشده توجه ویژه شود.

با سپاس فراوان سیروس انصاری نیا به نمایندگی از طرف مردم سومار ونفت شهر

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


شش − = 3

آمارگیر وبلاگ