نامه مردم نفت شهر به دکتر حیدری نماینده مجلس شورای اسلامی

پایگاه خبری تحلیلی نوای گیلانغرب :نامه ای از سوی شهروندان نفت شهری به پایگاه خبری نوای گیلانغرب جهت رفع مشکلات نفت شهر ارسال که عین نامه بشرح زیر درج می گردد
بسمه تعالی
نماینده محترم و مردمی قصرشیرین ، سرپل ذهاب و … در مجلس شورای اسلامی
برادر ارجمند جناب آقای دکتر شهریار حیدری
با سلام و تحیات احتراماً ، توجه آن برادر بزرگواررا به درد دل مردم محروم نفت شهرمعطوف میدارم تا درپناه ایزدمنان و با نگرش عدالت گونه در مقابل ظلم و ستمی که بعد از ۴۰ سال به این خطه شده ،ایستاده وعلی وارانه احقاق فرمائید :
خاطر عالی را مستحضر میدارد ما مردم نفت شهر بدلایل خاص و اغماض از سوی فرد و یا افرادی ازخدابیخبرودادن اطلاعات غلط به مسئولین دلسوزمملکتی موجب عدم بازسازی به موقع آن در دولت فعلی شده اند .
بر اساس بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) که فرمایش کرده اند : ” مرزها باید آباد و فعال شوند ” .اما متاسفانه عده ای موجب گشته اند تا با مغلطه گوئی و حمایت گرانه معیوب ذهن دست اندرکاران ومسئولین دلسوز مملکتی را منحرف و از هدف اصلی دور سازند .
شایان ذکر است این مردم مرزدار زمانی مهد تمدن و شخصیت بوده اند و از طرفی پدران و بزرگان ما در زیریوق و سیطره انگلیسی ها با فلاکت کار میکردند و حق و حقوق آنها را پایمال می نمودند و جهت مزید خاطر نفت شهر دارای ۱۶ حلقه چاه نفت می باشد که خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین میسازد و ازجمله شهر های محروم ونفخیز کشور به شمار میرود .
در زمان جنگ تحمیلی نابرابر با مزدوران عراقی این شهر افتخار نثار شهید و جانباز را کسب نموده اند که جهت آگاهی حضرتعالی با جمعیتی بالغ بر ۵۰۰۰ نفر ۰ ۶ تن شهید و ۴۰ جانباز تقدیم ایران اسلامی و انقلاب نمودند .
موضوع بعدی که قابل عرض می باشد اینست ما می خواهیم در فضائی آزاد و سالم نمایندگانی از طرف خودمان انتخاب کنیم تا زبان ما باشند که با کمال تاسف هیئت امناء انتصابی بدون اذن مردم و بدون احترام به خانواده محترم شهد اء و جانبازان با رای یکنفر انتخاب شده اند که هیچ گونه تبحری در امر دفاع و مسئولیت پذیری ندارند و حتی نمی توانند یک نامه ساده بنویسند ، چه رسد اینکه در مقام دفاع بر آیند .
مضافاً به آگاهی میرساند بارها و بکرات با مکاتبه و به صورت حضوری با مسئولین مملکتی و جلسات مکرر با استانداران کرمانشاه مبنی بر بازسازی نفت شهرکه برگزار میشد با وعده های حتمی و قریب به یقیین مارا دلخوش میکردند ولی مع الاسف نتیجه ای تا کنون عاید نشده است و لازم میدانم یاد آور شوم توسط یکی از همشهریان عزیزمان پیگیر بازسازی و بازگشت مردم شدن که خوشبختانه به نتیجه دلخواه و مطلوب رسیدند که در این رابطه طبق قانون وزارت نفت موظف گردید بازسازی شروع و مبلغ ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های زیر بنائی نفت شهر و اسکان مردم منظور نماید .
بر این اساس تعداد ۵۰ واحد مسکونی و یک ساختمان ورزشی ،یک بیمارستان ، مدرسه دخترانه و پسرانه تا مقطع متوسطه ، خیابان بندی ، مسجد جامع شهرو جدول کشی ساخته شد که با متحمل چنین هزینه گزافی بردوش دولت که سنگینی میکرد ناباورانه به هدر رفت .
لازم به طرح این نکته می باشد که خیلی مهم و اساسی است ، ما به مسئولین و استانداران وقت اطمینان دادیم که چنانچه به اهالی اجازه دهند با کمبود ها مثل پدران خود قانع خواهند بود و برای کشور مرزداران خوب و ارزشمندی خواهند شد و نیز از طریق این شهر فرهنگ خود را به کشور همسایه القاء میگردد و نکته دیگری که باید بیان کنم نفت شهرداری پتانسیل های پرارزشی برای پرورش طیور ، زمین های حاصلخیز برای کشاورزی وموقعیت دامداری خواهد داشت .
با استعانت از خدای بزرگ و با امیدی به جنابعالی که در این رابطه ما را یاری خواهید داد به ساحت آن مقام پناه آورده ایم ، تا ما را به طریقی قاطعانه وخداپسندانه حمایت ونسبت به خواسته بحق ما احقاق حق فرمائید .

با سپاسگزاری و دعای خیر
به نمایندگی از طرف مردم زجر کشیده نفت شهر
مصطفی میهن زاده – علیر ضا تیموری

800000000000000000

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


9 − هفت =

آمارگیر وبلاگ