نتایج ارزیابی عملکرد شش ماهه ادارات ورزش و جوانان استان کرمانشاه اعلام شد

نوای گیلانغرب : در ارزیابی عملکرد شش ماهه ادارات ورزش و جوانان استان کرمانشاه در شش ماهه نخست ساجاری رتبه هر شهرستان به غیر از کرمانشاه مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛در این ارزیابی که از سوی معاونت ها و بخش های ستادی اداره کل ورزش و جوانان و به همت امور شهرستان های این اداره کل انجام شده است،شهرستان سنقر با کسب ۴۹ امتیاز بهترین عملکرد را داشته است.
همچنین شهرستان های اسلام آبادغرب با ۴۷ امتیاز و سرپل ذهاب با ۴۶ امتیاز به ترتیب رتبه های دوم و سوم را از ان خود کرده اند.
بر اساس نتایج منشتره جوانرود با ۴۱ امتیاز،صحنه با ۳۷ امتیاز،هرسین با ۲۶ امتیاز،دالاهو با ۲۵ امتیاز،کنگاور با ۲۴ امتیاز،قصرشیرین با ۲۳ امتیاز،پاوه با ۲۲ امتیاز،گیلانغرب با ۱۸ امتیاز،روانسر با ۱۶ امتیاز و ثلاث باباجانی با ۱۳ امتیاز در این ارزیابی امتیاز کسب نموده اند.
در ارزیابی حوزه های ستادی اداره کل نیز در حوزه معاونت توسعه منابع شهرستان سنقر با ۷۶ امتیاز، رتبه اول، سرپل ذهاب با ۷۴ امتیاز، رتبه دوم . اسلام آبادغرب با ۶۹ امتیاز، رتبه سوم را کسب نموده اند.
در حوره معاونت ورزش شهرستان سرپل ذهاب با ۱۱۱ امتیاز،صحنه با ۱۰۵ امتیاز و سنقر و کلیایی با ۹۶ امتیاز رتبه های اول تا سوم را کسب کرده اند.
در حوزه فرهنگی و جوانان اسلام آبادغرب با ۱۰۰ امتیاز،جوانرود با ۸۰ امتیاز و صحنه وسنقر )مشترکا) رتبه های اول تا سوم را کسب کرده اند.
در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی سنقر و کلیایی با ۴۶ امتیاز رتبه اول،اسلام آبادغرب با ۴۲ امتیاز،رتبه دوم و سرپل ذهاب با ۳۸ امتیاز رتبه سوم را کسب نموده اند.
*شایان ذکر است با توجه به سطح دسترسی به امکانات و ارتباطات در این ارزیابی ها امتیازات شهرستان کرمانشاه جداگانه محسوب شده و در رقابت با سایر شهرستان ها لحاظ نشده است.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


دو − 1 =

آمارگیر وبلاگ