ورود سامانه بارشی از فردابه کشور

نتیجه تصویری برای جزییات ورود سامانه بارشی به کشور

کارشناس سازمان هواشناسي: از امروز عصر شاهد افزايش ابر خواهيم بود و از فردا بارندگي از نوار غربي کشور آغاز مي شود که تا پايان روز پنجشنبه ادامه دارد.
به گزارش نوای گیلانغرب  محمد اصغري افزود: امروز صبح در برخي مراکز استان ها شاهد کاهش محسوس دما بوديم ، دماي هوا در اصفهان ۱۱ درجه کاهش يافته بود و اين کاهش دما در زاهدان و کرمانشاه نيز حس مي شد.
وي گفت: امروز سه شنبه روز آرامي است و با وجود اينکه ديروز وزش باد نسبتاً شديدي داشتيم و هوا پاک بود، اما آنقدر کانون هاي توليد آلودگي زياد است که پيش بيني مي کنيم پيش از ظهر امروز شاهد آلودگي هواي کلانشهرهايي ازجمله تهران، اراک، مشهد، اصفهان، تبريز، سنندج و قزوين باشيم.
اصغري افزود: از عصر امروز موج جديدي وارد کشور مي شود و فردا در استان هاي آذربايجان غربي و شرقي، کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، کهگيلويه و بويراحمد، چهارمحال و بختياري، ايلام، شمال و شرق خوزستان، غرب اصفهان و به تدريج در قم، قزوين، زنجان، البرز و تهران بارندگي خواهيم داشت و اين بارندگي تا روز پنجشنبه ادامه مي يابد و پنجشنبه در استان هاي سمنان، خراسان شمالي، رضوي و جنوي شاهد بارندگي خواهيم بود.
وي گفت: اين موج بارشي روز جمعه ايران را ترک مي کند و پيش بيني مي کنيم روز جمعه هوا در اغلب نقاط کشور آرام باشد.
اصغري گفت: موج بعدي از يکشنبه هفته آينده وارد کشور خواهد شد که نسبتاً قوي خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسي گفت: آب هاي بخش مرکزي خليج فارس امروز متلاطم خواهد بود که همين شرايط را در درياي عمان هم خواهيم داشت.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


1 + = هشت

آمارگیر وبلاگ