پدرام پاک‌آیین نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات شد

1158565_548

با برگزاری مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات، پدرام پاک‌آیین به‌عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات معرفی شد.

نوای گیلانغرب :علاءالدین ظهوریان دبیر هیات نظارت بر مطبوعات گفت: مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات، دقایقی پیش با مشارکت ۱۸۶۸ تن از مدیران مسئول رسانه‌های کشور به کار خود پایان داد.

وی افزود: مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات که از ساعت ۱۰ صبح امروز ۳ شنبه ۴ آذرماه ۹۹ با حضور ۶۹ نامزد آغاز شده بود، لحظاتی پیش با مشارکت ۱۸۶۸ نفر از واجدان شرایط به کار خود پایان داد. در انتخابات امروز پدرام پاک آیین با کسب ۷۵ درصد آرا و ۱۴۱۳ رای، با تایید کمیته ناظر بر انتخابات، به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات معرفی شد.

ظهوریان ضمن قدردانی از خبرنگاران و مدیران رسانه‌ها برای حضور مناسب در این انتخابات، از نمایندگان قوه قضائیه، پلیس فتا و مرکز ماهر وزارت ارتباطات که در طول برگزاری هر دو مرحله از این انتخابات، حضور فعال و موثری داشتند، قدردانی کرد.

مرحله نخست این دوره از انتخابات، ۲۰ آبان برگزار شد که به دلیل به حدنصاب نرسیدن آرای نامزدها، به مرحله دوم رفت.

خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


4 − = یک

آمارگیر وبلاگ