پیام تبریک فرماندارگیلانغرب به مناسبت نیمه شعبان وهفته سربازان گمنام

65

پیام تبریک فرماندار گیلانغرب به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام

نیمه شعبان، آفتابی ترین روز خلقت است. روزی است که درخشان ترین ستاره را، تقویم خدا در بر گرفته. روزی است که زیستن و شکفتن های ابدی آغاز می شود و زمین، مژدگانی شکوفه زاری پر طراوت را، دریافت می کند.

اینجانب به نوبه ی خود میلاد سعادت بنیاد قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم روحی وارواحنا فداه را محضر ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و همه پیروان و منتظرانش تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن داریم که هرچه زودتر چشمان کم فروغمان به جمال دلربایش روشن و منور گردد.
🌸 🌸 🌸

هفته گرامی داشت سربازان گمنام امام زمان(ع) فرصتی مغتنم است برای قدرشناسی و تجلیل از تلاش‌ها و خدمات دلاور‌مردانی مومن، ولایتمدار، انقلابی، از‌جان‌گذشته و بی‌نام و نشان و گمنام که جان و امنیت خود را برای تامین امنیت و حفظ جان مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران به خطر می‌اندازند.
بدون شک مردم مومن، انقلابی و قدرشناس ایران اسلامی همواره قدردان شما حافظان و تامین‌کنندگان امنیت جامعه هستند که در این راه خطیر شهدای بسیاری را تقدیم کرده‌اید. مجموعه اداری شهرستان ضمن تجلیل و قدردانی بیش ازچند دهه تلاش، زحمات و حماسه‌آفرینی‌های شما سربازان گمنام امام زمان(عج) و مدافعان و حافظان حریم امنیت کشور و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازانی که در راه تامین امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده‌اید، ضمن تبریک مسعود میلاد قطب عالم‌ امکان آقا امام زمان(عج) فرارسیدن این هفته خجسته را به مجموعه بزرگ و خدوم و فداکار اداره اطلاعات شهرستان و خانواده‌های صبور و بزرگوارشان تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامتی و توفیق این عزیزان را تحت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری داریم.
✍️وحید محمدی فرماندارگیلانغرب

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


9 + = سیزده

آمارگیر وبلاگ