کاهش مراجعات بیماران به مراکز درمانی گیلانغرب

08-01

فرماندار گیلانغرب از کاهش میزان مراجعات بیماران به بیمارستان‌الزهرا ومراکز درمانی این شهرخبر داد

نوای گیلانغرب :کوروش محمودیان افزود: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون ۹۲۷  نفردرشهرستان گیلانغرب به کرونا ویروس مبتلا شدند.وتعداد فوتی‌های کرونای از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون به ۵۱ نفر رسیده است.

فرماندار گیلانغرب گفت: آمار مراجعه‌کنندگان و بیماران ورودی به بیمارستان و مراکز درمانی و تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان کم شده ولی متاسفانه در هفته و ۲۴ ساعت گذشته شمار موارد فوتی افزایش یافته است.

 وی افزود طرح ملی شهید سلیمانی باجدیت کامل درسطح شهرستان گیلانغرب درحال اجرا است ودر ۲۴ ساعت گذشته ۵۳۳ نفر به صورت محله محور غربالگری و پایش شده‌اند

ویبرضرورت همکاری مردم به خصوص اصناف وهمچنین عدم حضور مردم درمراسمات ترحیم تاکید کردندو ابراز امیداوری کرد امیدوارم این همکاری ادامه پیدا کند.

وی اظهارداشتکنترل تردد خودروها نیز توسط ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی به خوبی اعمال شده که این امر نیز درکاهش وجلوگیری شیوع کرونا تاثیر بسزایی دارد

فرماندار گیلانغرب ادامه داد: امید است مجموعه اقدام‌ها و محدودیت‌ها منجر به تحقق هدف‌های پیش بینی شده در قطع زنجیره کرونا شود وبا همراهی و همکاری مردم بتوانیم  براین ویروس ناشناخته غلبه کنیم  و امیدوار به بازگشت روزهای عاری از کرونا بود.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


9 + = پانزده

آمارگیر وبلاگ