۴ هزار واحد مسکونی در اثر زلزه در گیلانغرب تخریب شده است

43

عملیات اجرایی بازسازی واحد‌های مسکونی تخریب شده روستایی شهرستان گیلانغرب آغاز شد.

نوای گیلانغرب :بنیاد مسکن استان قزوین بعنوان استان معین منطقه زلزله زده شهرستان گیلانغرب با استقرار در منطقه کار بازسازی واحد‌های روستایی تخریب شده را از امروز در روستای شنقال خالدی دهستان دیره که یکی از روستا‌های صد درصد تخریب شده این شهرستان است شروع کرده است.

معاون سازمان مدیریت بحران کشور با بیان این مطلب افزودند مردم از روحیه بالایی برخوردارند و خود بازوان اجرایی دولت در کمک رسانی هستند که اگر این روند به همین صورت ادامه یابد تا چند روز آینده مشکلات به حداقل خواهد رسید.

محمدفرید لطیفی  بیان کرد: کمبود چادر و کدورت بالای آب در مناطق روستایی و شهر  از جمله مشکلات شهرستان زلزله زده گیلانغرب برشمردوافزود با  تصمیماتی اتخاذ شده و امروز تعداد ۵ دستگاه تانکر آبرسانی به شهرستان اضافه خواهد شد و آبرسانی سیار سرعت خواهد گرفت تا مشکل آبرسانی امروز حل شود.

در زلزله اخیر ۳ هزار واحد مسکونی روستایی و یک هزار واحد مسکونی شهری در شهرستان گیلانغرب تخریب و غیر قابل سکونت اعلام شده است.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

یک دیدگاه برای “۴ هزار واحد مسکونی در اثر زلزه در گیلانغرب تخریب شده است”

  1. هرکس می‌گه:

    چند روزی است که اب چهار جانبازان قطع است مسئولین چقدر بی ملاحظه اند چند نفر بد بخت بی خانواده اوردم مثلا میخوان خوبش کنن نمی تون یه لوله کوچیک رو درست کنن .این بی شعور بازی تا کی سگی های اویز.

پاسخی بگذارید


− پنج = 1

آمارگیر وبلاگ