افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی هنرمندان شهرستان گیلانغرب

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ازافتتاح نمایشگاه‌ هنرهای تجسمی هنرمند ان گیلانغربی خبرداد

به گزارش نوای گیلانغرب به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب از گشایش نمایشگاه آثار تجسمی؛ نقاشی خط ؛طراحی پرتره و عروسک‌بافتنی  درمحل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  این شهر خبر داد.

 کیوان پیشقدم افزود در راستای معرفی آثار هنرمندان بومی و توجه به ترویج و اشاعه هنر و فرهنگ ایرانی اسلامی امروز هنرمندان  سرکار خانم فاطمه قادری در حوزه دکورهای صفاری، راحله غزالی در زمینه طراحی پرتره ،خانم حدیث ابراهیمی در عرصه عروسکهای بافتنی و آقایان  منصور تمری  در امر نقاشی و نقاشی خط و حمید حیدریان در امر دکوراتیو آثار خود را در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در معرض دید عموم مردم قرار دادند.

وی  تصریح کرد همشهریان عزیز با رعایت پروتکل های بهداشتی   و پیشگیرانه کرونا به مدت یک هفته می توانند از این نمایشگاه زیبا و دیدنی در اداره ارشاد اسلامی شهر گیلان قدیمی در نمایند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب یادآور شد : به زودی نظیر این نمایشگاه که در زمره نمایشگاه‌های “اکسپو ”می باشد در مجموعه فرهنگی میرزاییرضا کلهر  در شهر سرمست نیست برگزار می‌شود.

نقاشی دکوراتیو که به اشتباه مترادف ” پتینه کاری ” استفاده میشود ؛ به معنای انتخاب رنگهای متنوع و متناسب با روحیات و کارکرد محیط و وسایل و لوازم یک فضا است که با تکنیکهای حرفه اجراء و پیاده سازی میشود و موجب حیات فرمها و قالبهای بی جان در معماری داخلی است .

 قابل ذکراست این نمایشگاه از امروز مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۶  و به مدت ده روز برپا خواهد شد که بازدید برای عموم همشهریان آزاد و رایگان می باشد.

افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب

افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب

photo_2022-02-21_06-00-50 photo_2022-02-21_06-01-00 photo_2022-02-21_06-01-08 photo_2022-02-21_06-01-14

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


6 − = هیچ

آمارگیر وبلاگ