انهدام باند اشرار متجاوز در بابل | آنها به ۸ دختر و پسر جوان تجاوز کرده بودند

جنایت تکان دهنده در مازندران؛
انهدام باند اشرار متجاوز در بابل | آنها به ۸ دختر و پسر جوان تجاوز کرده بودند
۵ عضو یک باند مخوف که با ربودن دختران و پسران جوان در شهرستان بابل به آنها تعرض کرده و فیلم سیاه تهیه می‌کردند در عملیاتی گسترده دستگیر شدند.
به گزارش نوای گیلانغرب حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی گزارش تعدادی از شهروندان و وصول شکایت‌هایی از سوی هشت دختر و پسر، مبنی بر آدم‌ربایی با تهدید چاقو و قمه در پارک‌های سطح شهر، موضوع با دستور فوری دادستانی شهرستان بابل، مورد پیگیری قرار گرفت.

159849-380945-768x482
طبق اطلاعات به‌دست آمده، مردان شرور، قربانیان خود را در پارک‌های شهر شناسایی کرده و با ربودن آنها به زور و تهدید، ضمن خوراندن انواع قرص‌های بیهوشی و موادمخدر، اقدام به تجاوز و تصویربرداری از اعمال شنیع خود می‌کردند.
حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری خاطرنشان کرد: با دستور دادستان شهرستان، ضمن تشکیل پرونده و صدور دستور قضایی به مأموران، متهمان ردیف اول تا پنجم در مخفیگاه‌هایشان شناسایی و در بازجویی‌های اولیه به انجام رفتارهای یاد شده، به خصوص تجاوز به دو نفر از خانم‌ها به صورت باندی و گروهی اقرار کردند.
وی تأکید کرد: متهمین همچنین در مخفیگاه خود با هدف ضربه به مکان‌های حساس نظامی و انتظامی و در راستای همسویی با جریان ضد انقلاب، در حال ساخت کوکتل مولوتوف و بمب دست‌ساز بودند که با صدور دستور فوری قضایی و هوشیاری مأموران دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت، برای روشن شدن زوایا و ابعاد دیگر بزه‌های ارتکابی تحویل ضابطین شدند.
حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری خاطرنشان کرد: تحقیقات جامعی برای کشف زوایای دیگر این پرونده ادامه دارد.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


یک + = 5

آمارگیر وبلاگ