برگزاری کارگاه آموزشی و توانمند سازی تولید محتوا درگیلانغرب

InCollage_۲۰۲۴۰۶۱۱_۱۷۰۲۳۱۴۳۰_copy_2048x2048

 برگزاری کارگاه آموزشی و توانمند سازی تولید محتوا درگیلانغرب
کارگاه  آموزشی سواد رسانه ای و تولید محتوا با  حضورجمعی از علاقمندان به این حوزه، روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه در سالن آمفی تئاتر سازمان تبلیغات شهرستان گیلانغرب برگزار شد.
به گزارش نوای گیلانغرب کارگاه آموزشی سواد رسانه ای و تولید محتوا با  حضورجمعی از علاقمندان به این حوزه، روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه در سالن آمفی تئاتر سازمان تبلیغات شهرستان گیلانغرب برگزار شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب درحاشیه این کارگاه آموزشی یک روزه گفت این دوره باهدف توانمند سازی علاقمندان به حوزه سوادرسانه ای وتولید محتوا درقالب کارگاه آموزشی برگزار شد.
کیوان پیشقدم درادامه افزود: امروزه کمتر کسی پیدامی شود که نام تولید محتوا بی اطلاع باشد و در دنیای  امروزی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی همه مادرفضای مجازی است که ازاهمیت خاصی برخوردار است وبرای افراد ازضروریات است
وی استقبال علاقمندان به حوزه رسانه وشرکت بیش از۵۰ هنرجو وکارآموز علاقمندنشان از رضایتمندی شرکت کنندگان و فراگیران دراین کارگاه آموزشی عنوان کردو تصریح کردبرحسب میزان علاقمندی و استقبال مخاطبین برگزاری این دوره‌ها درسطوح دیگری تداوم ..

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  در خصوص ارتقا سواد رسانه و تقویت سواد تولید محتوا و تاثیر ان در خروجی محصولات و تولیدات این عرصه ابراز، داشت: این روزها با رشد روز افزون استفاده از اینترنت این امکان را به مردم  دربرقراری ارتباط آسان می دهد  وروش های انتقال اطلاعات آنگونه سریع می باشد  که گاهی شمارشان از دستمان در می رود.

وی خاطرنشان کرد:در عصر کنونی  انتقال  هرپیامی درقالب رسانه محتوای دیجیتال محسوب می شود گرچه محتوای دیجیتال تمام ویژگی های محتوای معمولی را داراست اما با این تفاوت که برای انتقال و ذخیره سازی آن از زیرساخت های دیجیتالی استفاده می شود

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


+ دو = 3

آمارگیر وبلاگ