تجلیل از جمعی ازنویسندگان شهرستان گیلانغرب

photo_2021-08-02_14-29-26

از جمعی از نویسندگان برتر شهرستان طی مراسمی درمحل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تجلیل بعمل آمد

نوای گیلانغرب : اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب  با همکاری موسسه فرهنگی هنری ماهور از نویسندگان شهرستان طی مراسمی که درمحل اداه فرهنگ وارشاد اسلامی در مورخ ۱۱/۵/۱۴۰۰با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی برگزار شد

پیشقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دراین مراسم گفت نویسندگان و اهل قلم را طلایه داران راستین خدمت به توسعه و پیشرفت بشریت خواند که همواره با تلاش وافر ،جهان پیرامون خویش را با صداقت و معنویت درهم آمیخته تا مردمان را به آگاهی برسانند و این آگاهی و روشنی مرهون وجود اسناد و تالیفاتی همانند اثرات ارزشمند نویسندگانی چون ایشان است .

دراین جلسه ضمن تقدیر از مقام شامخ نویسندگان که قاصدان امین و راویان صدیق آگاهی اند و بی قرار بر مدار رویدادها می کاوند تا جان های تشنه دانستن را سیراب کنند ، به طور ویژه از این عزیزان که آثار شایسته و در خور در حوزه  آموزه های دینی ، فرهنگ ، هنر و تاریخ و با هدف حفظ و اشاعه فرهنگ دینی و آموزه های مذهبی و همچنین  فرهنگ غنی بومی و حقایق و وقایع دارای ارزشی که بر مردمان این سرزمین گذشته است به رشته تحریر درآورده و تالیف نموده اند تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در ادامه نویسندگان محترم  به ایراد سخن پرداخته و نظرات و پیشنهادات خود را از جمله دایر شدن انجمن قلم و انجمن نویسندگان شهرستان ارائه دادند.

. دراین نشست صمیمانه از نویسندگان شهرستان آقایان حاج محمد محمدپور ،خسرو جعغربیگی ، علی اکبر علیزاده ، ابراهیم اکبریان گیلان و خانم رویا کوهستانی بااهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


نُه + = 14

آمارگیر وبلاگ