صاحب امتیاز و مدیرمسئول: علی احمدپور

سردبیر : فرانک مدارایی 

نشانی دفتر:گیلانغرب -خیابان شهید بهشتی – کوچه شهیدان حسین پوز – کافی نت اندیشه 

همکاری با سایت “نوای گیلانغرب
نظرات، کامنت‌ها، درخواست‌ها، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق همین صفحه با ما در میان بگذارید وسوژه های خبری خود را برای ما ارسال فرمایید تا  نسبت به انتشار آن اقدام شود

مقالات شما در نوای گیلانغرب
مخاطبان محترمی که درباره مسائل و موضوعات مختلف شهرستان و دیگر موضوعات مختلف خبری، نظرات، مقالات و يادداشت‌هايی دارند، مي‌توانند برای انتشار در «نوای گیلانغرب» برای ما فرستاده تا ضمن انتشار، جزو همكاران افتخاری تحريريه نوای گیلانغرب قرار گیرند.

مقالات ارسالي شما در صورت تایید توسط سردبير سایت، با نام شخص ارسال کننده منتشر می‌گردد.
خواهشمند است در ارسال مطالب به مواردی از قبیل: به روز بودن (سوژه‌های جديد)، غير تكراری‌بودن، خلاصه‌نويسی، رعايت اخلاق رسانه‌ای و مسائل حقوقي، كپی‌رايت و همچنين توجه به انشاء و ادبيات خوانا و جمله‌بندی‌های قابل فهم براي همگان و …توجه فرماييد.

همچنین در صورت تمایل برای همکاری با  (نوای گیلانغرب) با ما مکاتبه نمایید.

تبیلغات در سایت:
ادارات، ارگان ها، اصناف و مشاغل مختلف مي توانند با درج آگي های تبليغاتي خود با قيمتي مناسب تبليغات خود را به اطلاع عموم مردم برسانند. جهت اطلاع با شماره ۰۹۱۰۱۷۲۶۳۲۲ تماس حاصل نمایید .

تلفن تماس:۰۹۱۰۱۷۲۶۳۲۲

توجه :  نشر گزارشات، یادداشت ها و اخبار مردمی و عمومی که مبنی بر شنیده ها میباشد الزاما به معنای تایید تمام و یا بخشی از آن نیست و نهاد ها، ارگان ها و یا مخاطبان میتوانند در خصوص تایید و یا تکذیب چنین اخبارهایی در خصوص شفاف سازی اذهان عمومی جوابیه ای بر اساس مستندات ارائه دهند

آدرس تلگرام ما : https://t.me/joinchat/AAAAAD_rB-AW04HwOjpNdA