پايگاه خبری تحليلی نوای گیلانغرب، در شهرستان گیلانغرب با هدف اطلاع سانی صحیح و به موقع موضوعات مختلف خبری، تلاش در جهت فرهنگ سازی و ارائه فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی به مردم و همچنین دریافت، پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات مردم از مسئولین در سطح شهرستان گیلانغرب به فعالیت خبری، تحلیلی و اطلاع رسانی می پردازد. این پایگاه خبری از آذر۱۳۹۱به صورت وبلاگ خبری شروع بکار و در ودربهمن ۹۳ به تغغیردامنه به آی آرفعاليت خود را بصورت حرفه اي آغاز نمود. خوشبختانه در اين مدت کوتاه توانسته ايم در ميان مخاطبان جايگاه مناسبي را پيدا کنيم. بازديد های که از سايت مي شود مهر تاييدی بر اين ادعاست که نوای گیلانغرب هم اکنون يکي از پربازديدترين سايت شهرستان ميباشدهمچون وبلاگ خبری نوای گیلانغرب که دراین سه سال توانست جایگاه خوبی دربین بازدیدکنندگان داشته باشد .
تمام تلاشمان راخواهيم کرد تا علاوه برانعکاس اخبار ورویداهای دومین شهرمقاوم کشور اطلاع رسانی مربوط به استان کرمانشاه و ايران و جهان را پوشش دهيم و در راستای قوانین جمهوری اسلامی و با رعايت امانت داري و صداقت گام بر داريم و فضايی برای اطلاع رساني مناسب به عنوان يک رسانه ي ديجيتال فراهم نمايیم اين کار فقط باهیاری وهمکاری شما مخاطبان عزیز میسر خواهد شدانتظارداریم با ارتباط با ما زمينه را براي همکاری خود بانوای گیلانغرب فراهم کنيد

اميدواريم درادامه راه با حمايت هاي مسئولين شهرستان درفضايي باز به کار خود ادامه دهيم و علاوه بر خبر رساني جهت خنثي سازی جنگ نرم دشمنان گام موثری برداريم ضمنا اين پایگاه خبری به هیچ سازمان دولتی یا خصوصی، حزب و تشکل سیاسی وابسته نیست ،هم شهرستانی های علاقمند به خبرنگاری می توانند با ارسال مشخصات خود، خبرنگار افتخاری ما شوند.