مراسم سالگرد شهادت خلبان منوچهر فتاحی درگیلانغرب برگزارشد

یادواره سالگرد شهادت امیر سرتیپ دوم خلبان منوچهر فتاحی با حضور مقامات ارشد لشگری و مسوولان شهرستان‌های غرب کرمانشاه، همرزمان شهید و مردم و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در محل مزار این شهید والامقام در دهستان دیره شهرستان گیلانغرب در محل یادمان وی برگزار شد.
به گزارش نوای گیلانغرب دراین مراسم رییس مرکز مطالعات راهبردی نیروی هوایی عصر شنبه در  بزرگداشت یاد شهید امیر سرتیپ خلبان فتاحی بعنوان سخنران این یادواره گفتند: همه انسان‌ها برای هدف خاصی به این دنیا پا نهادیم مهمترین هدف خلقت ما انسان‌ها براساس آیات قرآنی رسیدن به درجه کمال است و اوج درجه کمال قرب الهی و شهادت نزدیکترین واژه‌ای است که این قرب را به تمام معنا معنی می‌کند
وی ادامه داد: شهدای والامقام از جمله سرتیپ خلبان فتاحی به عنوان اسوه اخلاق، از این دامنه گذشتند و انتخاب شدند و به قله رسیدند.
مشاور عالی فرمانده نیروی هوایی کشور نیز گفت: امروز استان بزرگ کرمانشاه در مسیر جاده نور و سفینه نجات قرار گرفته و این افتخار بسیار بزرگی است از این رو ما سربازان برای حفاظت از تمامیت ارضی کشور عزیزمان و برای امنیت و آرامش شما به سمت دشمن می‌رویم.
امیر سرتیپ «خلبان شاهین نژاد» افزود: با فریاد یا حسین (ع) بسوی او می‌رویم و بطور یقین ۱۸ شهید عزیز خلبان و شهید بزرگوار استاد خلبان منوچهر فتاحی در آخرین لحظات عمر پربرکتشان نام مقدس حسین بن علی(ع) سرور آزادگان را بر لب داشتند.
دکتر حیدری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی نیز با گرامیداشت یاد شهید خلبان شهید منوچهر فتاحی گفت: این یادواره به منزله پاسداشت تمام ارزش‌ها بوده و ما وظیفه داریم قدردان ایثار و شهامت و شجاعت شهیدا در تمامی ایام باشیم.
امیر سرتیپ دوم خلبان منوچهر فتاحی  در چهارم شهریور سال ۱۳۹۷ حین ماموریت پرواز آموزشی به درجه رفیع شهادت نایل شد.

  • 170574451_copy_280x126_1
  • ۲۰۲۳۰۸۲۷_۱۵۱۳۱۴_copy_1152x1152 ۲۰۲۳۰۸۲۷_۱۵۱۰۵۹_copy_1152x1152_1

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


+ شش = 14

آمارگیر وبلاگ