مرز سومار گذرگاه و مسیر تردد موکب ها ی زائران اربعین

IMG_20230725_112243_273_copy_512x288

مرز سومار گذرگاه و مسیر تردد موکب ها و عوامل خدمات رسانی زائران اربعین
فرماندار گیلانغرب گفت : مرز سومار که به عنوان گذرگاه و مسیر ترد موکب ها و عوامل خدمات رسانی زائران اربعین تعیین شده آماده برگزاری رویداد بزرگ اربعین حسینی است.
به گزارش نوای گیلانغرب وحید محمدی فرماندار گیلانغرب گفت : مرز سومار تنها گذرگاه تردد مواکب خدمات رسانی زائران اربعین است که امکانات رفاهی به منظور خدمات رسانی به عوامل مواکب در این مرز استقرار یافته است.
وی اظهار کرد: مسایل مربوط به اسکان، پشتیبانی، تغذیه، ترابری، درمان، نقاط ایجاد موکب، ایجاد وضعیت مناسب بهداشتی برای زائران، تامین امکانات لازم برای آنان، امنیت زوار، الزامات هماهنگی و پذیرایی از زائران و کنترل تردد مسیر‌های مواصلاتی از اقدام‌هایی است که برای تردد مواکب پیش بینی شده است.
نماینده عالی دولت در گیلانغرب گفت: چند موکب با ظرفیت سرویس دهی به چندهزار نفر در روز توسط این شهرستان ایجاد شده، ۲ مورد از این مواکب در مرز خسروی و مرز سومار و ۲ مورد مربوط در مسیر زوار اربعین در شهر‌های گیلانغرب و سرمست مستقر هستند.
محمدی ادامه داد: گیت‌های گذرنامه در مرز سومار پیش بینی شده و امکانات اولیه شامل خدمات بهداشتی و رفاهی برای خدمات رسانی به موکب داران در مرز سومار فراهم است/جوان

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


هفت − = 3

آمارگیر وبلاگ