پایگاه خبری تحلیلی نوای گیلانغرب، جهت تکمیل کادر خبری خود و پوشش هرچه بیشتر و مناسب تر اخبار در حوزه شهرستان گیلانغرب اقدام به جذب تعداد محدودی خبرنگار افتخاری می نماید.

پایگاه خبری تحلیلی نوای گیلانغرب با رویکرد اطلاع رسانی شفاف و دقیق به منظور تکمیل کادر خبرنگاری خود از بین خبرنگاران محترم در تمامی نقاط شهرستان خبرنگار افتخاری می پذیرد.

نوای گیلانغرب  در مدت فعالیت خود توانسته اخبار این شهرستان را به مخاطبان خود انتقال دهد و نظر قابل توجهی از شهروندان این شهرستان و سایر نقاط  استان را جلب کند.این پایگاه خبری با داشتن یک خبرنگار ، اخبار شهرستان را پوشش می دهد در عین حال می توان با داشتن خبرنگاران بیشتر اخبار این شهرستان را جامع تر پوشش داد  به همین دلیل از مخاطبین این سایت تقاضا می شود ما را در بروز رسانی این پایگاه یاری فرمایند و با اخباری که در اختیار این مجموعه قرار می دهند در امر اطلاع رسانی و همچنین در زمینه پیشرفت خبری این شهرستان فعالیت داشته باشند.

ضمنا هر فردی که اخبار این شهرستان را تهیه کرده باشد ، پایگاه خبری تحلیلی نوای گیلانغرب با ذکر منبع ( نام آن فرد ) از وی استقبال کرده و در سایت قرار خواهد داد .

این پایگاه خبری منتظر همکاری شما مخاطبین عزیز در کلیه زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، ، دینی ، اقتصادی و غیره در سطح شهرستان، استان و کشوری خواهد بود

علاقه مندانی که مایل به همکاری با پایگاه خبری تحلیلی نوای گیلانغرب هستند از طریق شماره ۰۹۱۰۱۷۲۶۳۲۲ ویا از طریق تلگرام تماس حاصل نمایند