photo_2022-01-04_08-08-22

اولین هفته نامه نوای غرب  نشریه فرهنگی و اجتماعی  دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی علی احمدپور وسردبیری فرانک مدارایی در شهرستان گیلانغرب منتشر شد.
 به گفته علی احمدپورمدیر مسول نشریه نوای غرب گرچه  امروزه اگرچه با گسترش رسانه های صوتی و تصویری و اینترنتی، دسترسی مخاطبان به اخبار وگزارش ها ی روز دیگر مانند گذشته فقط از طریق نشریات کاغدی صورت نمی گیرد، با این حال نشریات کاغذی به دلیل ماهیت و ویژگی های خاصی که دارند، همچنان جایگاه ویژه خود را در عرصه فعالیت های رسانه ای جامعه حفظ کرده اند.
 از طرف دیگر باید بپذیریم با وجود راه اندازی سایت های متعدد و شبکه های اجتماعی گوناگون در فضای مجازی، رسانه های نوشتاری اعم از کاغذی یا الکترونیکی از نظر دسترسی راحت برای آحاد مخاطبان نقش مهم و بسزایی در جامعه دارد و هرگز هیچ رسانه ای نمی تواند برای مخاطبان جای رسانه های نوشتاری را پر کند و …
ما بنا داریم با مساعدت و یاری شما نیکان در جهت مسائل خبری، تحلیلی، اجتماعی، معرفی گیلانغرب دومین شهر مقاوم کشور شهرستان وهمچنین   (شخصیت های مذهبی، فرهنگی و مشاهیر، شناساندن آداب و رسوم، جاذبه های طبیعی و تاریخی و بازگو کردن فرهنگ، بیان مشکلات مردم و…) تلاش کنیم. استفاده از دیدگاه های کارشناسان و صاحب نظران و … در زمینه های مختلف در دستور کار گروه تحریریه این نشریه قرار دارد و همواره سعی خواهیم کرد با یاری ایزد منان در این مسئولیت خطیر در راستای تحقق اهداف عالیه مسئولان و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی قدم برداریم و به مردم خدمت کنیم و ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم که حق بسیار بزرگی به گردن ما دارند و …
در این راستا دوست داریم بیشتر با شما باشیم، پای حرف دل شما بنشینیم، سنگ صبورتان باشیم و بشنویم و بنویسیم بسیاری از ناگفته های و درد دلهای شما و پلی باشیم بین شما و مسوولان و منتقل کننده تنگناها و مشکلات شما، آینه ای باشیم برای انعکاس دادن خوبی ها و کاستی ها تا شاید بتوانیم با این رسالت سنگین بار غم و گرد خستگی هرچند اندک از چهره جامعه بزداییم و در این رسالت حساس و سنگین بتوانیم در حد توان برای شما دوستان خدمت کنیم و از شما عزیزان نیز انتظار داریم که ما را از خود بدانید و ما را در این راه طولانی تنها نگذارید.
بدون شک در این رسالت عظیمی که بر دوش گرفتیم نیازمند راهنمایی و کمک های فکری شما عزیزان صاحب نظر می باشیم و دست گرم همکاری همه شما عزیزان به ویژه تمامی همکاران عزیزم دررسانه های گروهی را با جان و دل می فشاریم و از همه صاحبان اندیشه و قلم در راستای این هدف، یاری و مساعدت می طلبیم.
خوب است بدانید که در این نشریه به صورت مستقل و بدون هیچ وابستگی به جریان سیاسی با هدف حفظ و ارج نهادن به ارزشهای انقلاب اسلامی و با اطاعت و پیروی کردن از آرمان های معمار کبیر انقلاب و منویات مقام معظم رهبری و در چارچوب قانون سعی داریم وظایف خود را به درستی انجام دهیم. امیدواریم در تهیه و تولید اخبار، گزارش، مصاحبه، مسائل تحلیلی، توصیفی، گشت و گذار و … از دیدگاه شما سروران عزیز بتوانیم نهایت استفاده و بهره کافی را ببریم. و تلاش خواهیم کرد تا با اخبار و مطالب تحلیلی و نیز بیان مشکلات مردم و نمایش گوشه ای از توانمندی های شهرستان گیلانغرب  در راستای توسعه هرچه بیشتر منطقه قدمی برداریم. امری که بدون شک با همکاری و تعامل با مردم و  مسئولان و صاحبان اندیشه و فن میسر خواهد شد. انشاالله
ما آماده ایم در راستای اهداف خود پذیرای هر گونه پیشنهاد و انتقاد برای بالا بردن کیفیت وکمیت کارمان باشیم و مجدداً از تمامی همکاران و خبرنگاران حرفه ای، صاحبان قلم و اندیشه انتظار داریم ما را در این مسئولیت سنگین تنها نگذارند و با قلم و اندیشه شان همراه ما باشند تا بتوانیم جامعه ای آبادتر و سرسبز تر از گذشته داشته باشیم.
در خاتمه به جاست از مسئولان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاران عزیزشان که برای صدور مجوز نشریه ما را یاری و به ما اعتماد کردند، تقدیر و تشکر کنم.
علی احمدپور

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید


2 + = یازده

آمارگیر وبلاگ